Kurumsal

Yurt içi ve Yurt dışında bir çok prestijli projelerde uzman olduğu konularda faaliyet gösteren ZENGİN İZOLASYON, bu projelerden edindiği 18 yıllık iş tecrübesiyle üstlenmiş olduğu birçok teknik danışmanlık, uygulama ve taahhüt işlerini eksiksiz olarak yerine getirmiştir.

ZENGİN İZOLASYON, geniş makine parkı, mesleki eğitime sahip ekibi, gelişen teknolojiye uzman kadrosu ve deneyimleriyle; Teras çatı yalıtım uygulamaları, temel perde yalıtım uygulamaları, ıslak hacim izolasyonları, çevresel projeler (çöp atık arıtma tesisleri, suni göletler, tarım alanları ve hidrolik inşaatlar), Türkiye'de ilk kez uygulanan tünellerde ve kazık başlarında likit izolasyon yalıtımları, endüstriyel kaplamalar, yol çizgileri, bakım onarım, uygulama ve taahhüt işlerindeki uzmanlıkları ve başarılarıyla güvenilir bir firma olduğunu kanıtlamıştır.


Gelişen teknolojiyi yakından takip eden ZENGİN İZOLASYON firması, projelere uygun çözümler üretebilmesi ve uygulama alanındaki yelpazeyi genişletmek amacıyla Yapı Kimyasalları alanında Dünya'da ve Türkiye'de lider konumda olan BASF YAPI KİMYASALLARI SAN. A.Ş.'nin bayiliğini de alarak AR-GE'sini güçlendirmiştir. 2011 yılında ayrıca ZENGİN İZOLASYON ENDÜSTRİYEL KAPLAMA İNŞAAT SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. olarak da İstanbul, Kocaeli ve İzmir ofislerinden hizmet vermeye devam etmektedir.

Kalite Politikamız

MİSYONUMUZ;

“ ZENGİN İZOLASYON misyonu, müşterilerine beklentilerinin üzerinde hizmeti, en uygun şekilde ve ihtiyaçlara özel olarak vererek, müşterilerinin bağlılıklarını sağlamak, ürün ve hizmet kalitesini sürekli geliştirmektir."

VİZYONUMUZ;

“ ZENGİN İZOLASYON vizyonu, sahip olduğu teknik bilgi, müşteri yaklaşımı ve güçlü kaynakları ile müşterilerine değer katan, başarılı ve aranan bir marka olmaktır."

TEMEL HEDEFİMİZ;

Müşterilerimizin,

  • ihtiyaç duyduğu ürün ve hizmetleri
  • “Toplumsal Sorumluluk Bilinciyle”
  • isteklere uygun şekilde ve söz verilen zamanda gerçekleştirerek
  • “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti”

sağlamaktır.

Neden Zengin İzolasyon

ZENGİN İZOLASYON, en yeni teknolojiyi kullanarak, projenin karakteristik yapısını, yatırımcı, yatırım ve işletme maliyetlerini inceleyerek projeye en uygun çözümü, detay çizimleri ile birlikte alternatifli olarak üreten firma olma özelliği ile kaliteli ve doğru iş yapılması prensibinden taviz vermeden yoluna devam eder.


Firmamız uzman ekibinin verdiği güven, makine ve ekipman gücü ile dünya standartlarına uygun, garantili izolasyon uygulamaları, endüstriyel zemin kaplama sistemleri, dayanıklı yol çizgileri, epoksi ile derz tamiratları, her türlü bakım uygulamaları alanlarında hizmetini sürdürmektedir.


"Sürekli gelişim ve müşteri odaklılık" felsefesi ile hareket eden firmamız, bu yolda çözüm ortağı olarak seçmiş olduğu yapı kimyasalları devi BASF firması ile de gücünü arttırmıştır.


Bünyesinde faaliyet gösteren ve dünyada yapı kimyasalları sektöründe açık ara lider konumda olan, teknolojik üstünlüğü Türkiye'deki inşaat sektörüne aktarmayı ve sürekli gelişmeyi hedefleyen BASF Yapı Kimyasalları San. A.Ş. mevcut ve yeni inşa edilecek yapıların sağlamlığını, konforunu, dayanıklılığı, arttırmayı ve ömrünü uzatmayı kendine misyon edinmiştir.


Ülkemiz için yeni denilebilecek uygulamalara ilk imzayı atan firmamız, mevsimlere göre çözümleri, isteğe göre uygulamalar, kesin müdahalelerle en yüksek kalitede hizmeti, en uygun maliyet ile en kısa sürede teslim ederek sektördeki farkını hissettirmiştir.

Bize Ulaşın


MERKEZ:

Seymen Mah. Bebek Sok. No:4/1 Başiskele - İZMİT


Telefon numarası:

+90 (262) 343 42 70-76-77


Fax numarası:

+90 (262) 343 42 75


ZENGİN İZOLASYON MARKET:

Seymen Mah. D130 Karayolu Üzeri No:27/A Başiskele - İZMİT


Telefon numarası:

+90 (262) 343 42 70-76-77

Loading
Your message has been sent. Thank you!